Wyświetl pojedynczy post
Devan
Senior Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Imperium Ugorek

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#476
Stary 11.03.2009, 20:33
Mam pytanie czy jak trenuje Muay Thai to brac jakies odzywki albo pic napoje izoteniczne

Co myslicie o tym :

http://www.apteka.senior.pl/41767,iz...-ml-olimp.html
http://www.apteka.senior.pl/41768,iz...-ml-olimp.html
Ostatnio edytowane przez Devan : 11.03.2009 o godz. 20:44.
FORZA WISLA
Odpowiedz cytując