Temat
:
Weźcie się do roboty
Wyświetl pojedynczy post
Devan
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: Imperium Ugorek
Offline
#
476
11.03.2009, 20:33
Mam pytanie czy jak trenuje Muay Thai to brac jakies odzywki albo pic napoje izoteniczne
Co myslicie o tym :
http://www.apteka.senior.pl/41767,iz...-ml-olimp.html
http://www.apteka.senior.pl/41768,iz...-ml-olimp.html
Ostatnio edytowane przez Devan : 11.03.2009 o godz. 20:44.
FORZA WISLA
Devan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Devan
Znajdź inne posty napisane przez Devan