tak wiec jak widzicie po zażartej walce;p dokonczylismy lige... i gdyby nie ostatnie 4 kolejki ktore sobie totalnie odpusciliscie to moglbym powiedziec ze liga była naprawde fajna

a teraz kilka słow co do nowego turnieju:
zrobie turniej ktory bedzie grany na zasadach LM... czyli bedzie to 4 lub 5 grup po 4 druzyny.. z grupy awansuja po 2 druzyny i dalej beda grał☻y w fazie pucharowej ( mecz i rewanz) natomiast druzyny ktore zajma 3 i 4 miejsca w grupach beda graly w UEFA ( robie to po to zeby kazdy mogł grac ) tez mecz i rewanz...
narazie zbieram ludzi chetnych do gry..
o tym kto bedzie gral jaka druzyna decyduje miejsce zajete w lidze ( np gdy osoba ktora zajeła np 3 miejsce bedzie chciala grac np Wisła.. i osoba ktora zajela 12 miejsce rowniez bedzie chciala Wisla to wtedy Wisłe otrzyma ta osoba z 3 miejsca)
tak bedzie najsprawiedliwiej
zasady gry sa mam nadzieje znane wszystkim...
jesli ktos chce sie zapisac do turnieju nich pisze do mnie na gg; 7677002
LISTA GRACZY:
1.Joecole92 - Chelsea
2.grzesiek632 - Man C
3.Placho
4.MARCIN89
5.KacpiTSW - Arsenal
6.TS
7.Qbcio
8.Masztal
9.Martinho
10.Pawel_Bronowice
11.DominoForza
12.Bluesinger - Manchester United
13.AbdulTSW
14.usioc1
15.damian3k
16.marcinugorek
17.Więcuś
18.fugiell
19.Nsue
20.Dżołkmen
21.zdziechu24
22.artur
czekam na kolejnych ludzi... spieszcie sie..