Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
wredny.bardzo
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#753
Stary 11.03.2009, 20:15
Ja takiego miałem... W****iał mnie strasznie, nagle na 15 chyba godzinie mi mówi "najebie ci chuju" a mnie tak poniosło że podczas jazdy nóż wyciągam z kieszeni i mówię chodź ****o. Musiałem zmienić frajera.
Towarzystwo Sportowe
Odpowiedz cytując