Temat
:
Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
wredny.bardzo
Senior Member
Od: 11.2008
Offline
#
753
11.03.2009, 20:15
Ja takiego miałem... W****iał mnie strasznie, nagle na 15 chyba godzinie mi mówi "najebie ci chuju" a mnie tak poniosło że podczas jazdy nóż wyciągam z kieszeni i mówię chodź ****o. Musiałem zmienić frajera.
Towarzystwo Sportowe
wredny.bardzo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wredny.bardzo
Znajdź inne posty napisane przez wredny.bardzo