nero napisał(a):

pytanie w kategori gaz w samochodzie
problem polega na strasznej roznicy w mocy na benzynie a na gazie. Wiem, wiem na gazie zawsze bedzie wolniejszy, ale wierzcie na slowo roznica jest bardzo duza, wrecz za duza. Auto ma 90 koni na benzynie hula powiedzmy na tyle ladnie co koni ma, a na gazie jest wolniejszy od seicento 900-tki. Wiec przyznacie ze roznica duża. Autko posiada nowy reduktor, byl na regulacji gazu, czy wina moze byc duza (walec) butla ktora ma juz 10 lat ? po zmianie butli (bo planuje) na taka w kole bedzie jakas poprawa czy raczej nie ?
|
Nie wydaje mi się, żeby to była wina butli. Skoro byłeś na regulacji gazu to tam w środku wszystko musi być.
Oczywiście wymieniłeś filtry ? Jedyne co mi go głowy przychodzi to GDZIE TANKUJESZ GAZ ?
