Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
art2222
Member
Od: 12.2006
Offline
#
1763
11.03.2009, 17:34
Płyta denna ma być wylana etapami, a żuraw będzie stał na płycie denej. Beton wiąże jakiś czas więc pełna konstrukcja żurawia stanie za kilka tygodni najpewniej. Tak się składa że pracuje aktualnie na tej budowie
JŻS
art2222
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do art2222
Znajdź inne posty napisane przez art2222