Ogryzek napisał(a):

Trochę przesadzasz, albo inaczej jaka jest ta wiślacka mentalność że nie pasuje do niej Iwański? Owszem, wymusza faule (karne) ale nie on jeden w naszej lidze lubi się wywrócić (pamiętasz początki Błaszcza?)
Iwański nie ma może potencjału Garguły ale trzyma równy poziom (8-9 asyst na rundę). Ja tam bym nie płakał gdyby Iwański grał w Wiśle razem z Gargułą
|
No dobrze ale to były początki a Iwański już jest w takim wieku że musi sam pracować na sytuacje a nie udawać w polu karnym!!