Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#965
Stary 11.03.2009, 16:13
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Przy okazji - sytuacja jest surrealistyczna. Zupełnie tak, jakby nagle jakiś klub bez żadnej tradycji (np. dawny Groclin Grodzisk Wielkopolski) zamienił nazwę na Czarni Grodzisk. I stwierdził, że jest historycznym spadkobiercą Czarnych Lwów.
Dyskobolia Grodzisk założony został już w 1922 roku. To, że przez 10 lat dodano nazwe sponsora "Groclinu" nie czyni z niego klubu bez żadnych tradycji..
Ddf
Odpowiedz cytując