flamengista napisał(a):

|
Przy okazji - sytuacja jest surrealistyczna. Zupełnie tak, jakby nagle jakiś klub bez żadnej tradycji (np. dawny Groclin Grodzisk Wielkopolski) zamienił nazwę na Czarni Grodzisk. I stwierdził, że jest historycznym spadkobiercą Czarnych Lwów.
|
Dyskobolia Grodzisk założony został już w 1922 roku. To, że przez 10 lat dodano nazwe sponsora "Groclinu" nie czyni z niego klubu bez żadnych tradycji..