runner napisał(a):

Kamerka nie działa poprawnie ...
Kiedy będą zalewać płytę fundamentową ?
Znacie jakiś harmonogram ?
|
Na moje oko pierwszą część niedługo bo ją oddzielają od reszty przypatrz się na fotki od strony E. I wg. kogoś z forum skyscrapercity to żuraw będzie właśnie postawiony na tej pierwszej części. Już niedługo i nam będzie rosła trybuna w górę
