Wyświetl pojedynczy post
PrawdziwośćDlaGry
Senior Member
 
Od: 10.2008
Skąd: z kątowni

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1349
Stary 11.03.2009, 12:09
nie lubię Arsenalu i grać na nich ale dziś obok kursu przejść nie można.
Roma - Arsenal (DNB) 2 @2.15

po krótce dlaczego. Nie zagrają Cicinho i Pizarro którzy nabawili się kontuzji w feralnym meczu z Interem (3-3 gdzie Roma już miała 2-0). Środek pola również bardzo osłabiony. Brak zawieszonego DeRossiego i kontuzjowanego Aguilaniego oraz bez Perotty i Cassetiego to praktycznie wszystko. Wszyscy wiemy ile ci gracze znaczą. Również bramkarz Romy ostatnio jest w takiej formie że szkoda pisać. Do tego nie wiadomo czy na 100% gotowy do gry będzie Totti i Tonetto. Zostaje Mirko Vucinic. Ogólnie Spaletti będzie miał problemy ze skompletowaniem skłądu na ten mecz. W Arsenalu do gry gotowi są Walcott i Eduardo. Wciąż jednak brak Fabregasa, Toure i Rosickiego. Brak również Arszawina który grał już w pucharach w Zenicie.
Jak już pisałem, nie lubię grać z Arsenalem ale dziś pewne argumenty przemawiają za nimi i spróbuję za jakieś 40zł.

p.s bo pewnie większość taśmorobów będzie pytać co to DNB (Draw no bet) czyli Remis nie ma zakładu. Inaczej.. padnie remis buk zwraca mi stawkę.
PdG.

TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując