|
nie lubię Arsenalu i grać na nich ale dziś obok kursu przejść nie można.
Roma - Arsenal (DNB) 2 @2.15
po krótce dlaczego. Nie zagrają Cicinho i Pizarro którzy nabawili się kontuzji w feralnym meczu z Interem (3-3 gdzie Roma już miała 2-0). Środek pola również bardzo osłabiony. Brak zawieszonego DeRossiego i kontuzjowanego Aguilaniego oraz bez Perotty i Cassetiego to praktycznie wszystko. Wszyscy wiemy ile ci gracze znaczą. Również bramkarz Romy ostatnio jest w takiej formie że szkoda pisać. Do tego nie wiadomo czy na 100% gotowy do gry będzie Totti i Tonetto. Zostaje Mirko Vucinic. Ogólnie Spaletti będzie miał problemy ze skompletowaniem skłądu na ten mecz. W Arsenalu do gry gotowi są Walcott i Eduardo. Wciąż jednak brak Fabregasa, Toure i Rosickiego. Brak również Arszawina który grał już w pucharach w Zenicie.
Jak już pisałem, nie lubię grać z Arsenalem ale dziś pewne argumenty przemawiają za nimi i spróbuję za jakieś 40zł.
p.s bo pewnie większość taśmorobów będzie pytać co to DNB (Draw no bet) czyli Remis nie ma zakładu. Inaczej.. padnie remis buk zwraca mi stawkę.
|