Nie no kot jest zajebisty... SKAD BEDNARZ MIAL WIEDZIEC, ZE Gargula i Niedzielan zlapia POWAZNE kontuzje

Ok, moza przyjac ze ktos kto zakladal , ze Matusiak i Lobo beda wymiatac sie zwyczajnie pomylil... ale na Boga skad ktos mogl przewidzeic kontuzje ?
Tak naprawde to dla mnie najbardziej w Wisle brakuje Kosy, zobaczcie jak grala Wisla z Kosa w skaldzie a jak bez ... ale wydaje mi sie, ze to byla decyzja z gory, ze dla Kosy w Wisle miejsca nie bedzie.