Wyświetl pojedynczy post
fugiell
Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9265
Stary 11.03.2009, 11:50
Nie no kot jest zajebisty... SKAD BEDNARZ MIAL WIEDZIEC, ZE Gargula i Niedzielan zlapia POWAZNE kontuzjeOk, moza przyjac ze ktos kto zakladal , ze Matusiak i Lobo beda wymiatac sie zwyczajnie pomylil... ale na Boga skad ktos mogl przewidzeic kontuzje ?

Tak naprawde to dla mnie najbardziej w Wisle brakuje Kosy, zobaczcie jak grala Wisla z Kosa w skaldzie a jak bez ... ale wydaje mi sie, ze to byla decyzja z gory, ze dla Kosy w Wisle miejsca nie bedzie.
Ostatnio edytowane przez 7 kotów : 11.03.2009 o godz. 11:55.
Odpowiedz cytując