Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9264
Stary 11.03.2009, 11:29
kot napisał(a):Wyświetl post
Słyszałem o zapewnieniu Wtorka, że odejdzie, jeśli zauważy iż nie ma miejsca w składzie. Informuję Cię, że Wtorek nie ma miejsca w składzie i nadal w klubie jest i jak go znam, to prawdopodobnie będzie do ostatniej kropli finansowej Wisły. Obym tutaj choć się pomylił.
Moglbym Ci marudo napisac: nie mierz innych swoja miara. Ale cie nie znam osobiscie, podobnie jak ty Niedzielana. Wiec zbastuj z obrazaniem ludzi i wydawaniem osadow do ktorych nie masz podstaw.
To ostatnie ostrzezenie, bo osobiscie mam dosc twojego gledzenia, mazgajstwa i marudzenia.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując