kot napisał(a):

|
Słyszałem o zapewnieniu Wtorka, że odejdzie, jeśli zauważy iż nie ma miejsca w składzie. Informuję Cię, że Wtorek nie ma miejsca w składzie i nadal w klubie jest i jak go znam, to prawdopodobnie będzie do ostatniej kropli finansowej Wisły. Obym tutaj choć się pomylił.
|
Moglbym Ci marudo napisac: nie mierz innych swoja miara. Ale cie nie znam osobiscie, podobnie jak ty Niedzielana. Wiec zbastuj z obrazaniem ludzi i wydawaniem osadow do ktorych nie masz podstaw.
To ostatnie ostrzezenie, bo osobiscie mam dosc twojego gledzenia, mazgajstwa i marudzenia.