Temat
:
Liga Mistrzów 2009/10
Wyświetl pojedynczy post
hunter TSW
Member
Od: 09.2008
Skąd: Wolbrom
Offline
#
133
11.03.2009, 11:11
Zgadzam sie. Bayern w Bundeslidze nieco w kratke a w CL całkiem całkiem. Pmijając fakt ze na tym etapie rozgrywek wynik w dwumeczu 12 : 1 jest dość ciekawy
hunter TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hunter TSW
Znajdź inne posty napisane przez hunter TSW