Wyświetl pojedynczy post
ciesla1991
Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Borzęcin/Brzesko/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1348
Stary 11.03.2009, 10:21
Dajcie jakies typy na Weekend

Moj Typ To:

Belchatow -WISLA 2
Manchester-Liverpool x
Arsenal-Blackburn 1
AEK Ateny-OFI 1
Chelsea-Man.City 1

za 10 zl do wygrania 175,50zl
Ostatnio edytowane przez ciesla1991 : 11.03.2009 o godz. 10:28.
Odpowiedz cytując