Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
ciesla1991
Member
Od: 10.2007
Skąd: Borzęcin/Brzesko/Kraków
Offline
#
1348
11.03.2009, 10:21
Dajcie jakies typy na Weekend
Moj Typ To:
Belchatow -WISLA 2
Manchester-Liverpool x
Arsenal-Blackburn 1
AEK Ateny-OFI 1
Chelsea-Man.City 1
za 10 zl do wygrania 175,50zl
Ostatnio edytowane przez ciesla1991 : 11.03.2009 o godz. 10:28.
ciesla1991
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ciesla1991
Znajdź inne posty napisane przez ciesla1991