Temat
:
Liga Mistrzów 2009/10
Wyświetl pojedynczy post
hunter TSW
Member
Od: 09.2008
Skąd: Wolbrom
Offline
#
11
11.03.2009, 09:08
Jeśli spojrzymy na gre to chyba Manchester ma bardzo duże szanse, ale w CL ja trzymam za Barce bo taką wesołą piłke grają
hunter TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hunter TSW
Znajdź inne posty napisane przez hunter TSW