|
Zgadzam sie z Emsim że nad wyborem studia należy sie zastanowić. A już szczególnie jęsli chodzi o tematyke wiślacką. Dostałem nr od kumpla z roboty do studia chyba na
floriańskiej. Zadzwoniłem popytałem o ceny itd. Na koniec gość mnie pyta co bym chciał sobie zrobić. Mówie mu że na plecach może czcionką ok. 10 - 15 cm A B G . Na co typ mi odpowiada " A B G niech bedzie. Niestety !!! " Rozłączyłem sie i więcej tam nie dzwonie. Generalnie warto sie zastanowić komu zostawi sie pieniążki . A o "Kulcie" też słyszałem same superlatywy. Pozdrawiam.
|