Wyświetl pojedynczy post
Devonisch
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z Nowej Huty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#243
Stary 11.03.2009, 08:00
W temacie z bukmacherką.........

ciesla1991 napisał(a):Wyświetl post
Manchester Wygra wiec masz kupon z Glowy )
ciesla1991 napisał(a):Wyświetl post
hehe bez napinki .. Proste..Manchester u siebie nie przegra przy 80-tysięcznym dopingu dla Czerwonych diablow,pozatym Manchester gra najlepsza Pilke na Swiecie poza WISELKA )
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Analiza po chuju - pewnie juz jesteś milionerem
STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując