Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9262
Stary 11.03.2009, 01:14
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Bo u nas mysli sie malo perspektywicznie.Chce sie szybko osiagnac sukces ,bo taki prezes sadzi ze jak nakupuje gwiazdek to mu szybko majstra zrobią bedzie kasa,sponsorzyAle on nie mysli co bedzie za 3 czy 4 sezony,jak gwiazdki same sie pozżerają z zazdrosci ktora lepsza.

A inwestujac w profesjonalne szkólki najwazniejsza jest cierpliowosc a to chyba ostatnia cecha charakteru jaką posiada nasz Pan Prezes.I jestesmy w ciemnej dupie.
To jest brak perspektywicznego myślenia ale też chodzi o brak czystej i w miare konkretnej gotówki.Ok trza było to robić 10 lat temu an samym starcie ale to tak po latach można sobie przy piwie gadać.

Pamiętajmy też że my juz nie jesteśmy małym dzieckiem Cupiała a bardziej takim dorosłym wrzodem na dupie ,który sam z siebie ma sie utrzymywać i któremu Cupiał nie zamierza już zbytnio pomagać ,bądź inwestować w niego , że a nuż za 5 czy 10 lat to się opłaci.
Tu bardziej chodzi by starczyło do 'końca miesiąca' na życie.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując