Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1345
Stary 11.03.2009, 00:56
ciesla1991 napisał(a):Wyświetl post
hehe bez napinki .. Proste..Manchester u siebie nie przegra przy 80-tysięcznym dopingu dla Czerwonych diablow,pozatym Manchester gra najlepsza Pilke na Swiecie poza WISELKA )
Analiza po chuju - pewnie juz jesteś milionerem

A co do tematu(w głębsze analizy bawić się nei zamierzam) - też postawie na ManU choć beż żadnych szaleństw.
Inter akurat widziałem kilka razy ostatnio i ich gra zupełnie mnie nie przekonuje.To że mają taką przewage to świadczy bardziej nie o ich sile a o słabości ligi włoskiej.
są tylko 2 'ale'.

-Kurs na ManU, jak na pojedynek gigantów jest bardzo słabiutki
-Wiadomo że Mourinho to zajebisty motywator - on ma w cholere niewyrównanych rachunków z Fergusonem i ten mecz to pewnie najważniejszy mecz w jego karierze.Łatwo skóry nie sprzeda więc wszystko sie może zdarzyć , a kurs na inter, powyżej 5 jest zajebiście kuszący.Z drugiej strony patrząc jak Lpool zniszczył Real...hehe - raczej nikomu nie pomogłem w podjęciu decyzji ale jak to sie mówi 'nie ma letko'.

wiecej obiecuje sobie po jutrzejszym hokeju szwedzkim -HV+Frolunda.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując