|
Taka mała sugestia z mojej strony jeśli ktoś planuje używać Windows Vista to sugeruję zakupić dodatkową kość pamięci operacyjnej.W poprzednim laptopie miałem 1 GB i niestety nawet przy używaniu komputera do samch filmów i neta potrafiło czasem niemiłosiernie zamulać.Teraz mam HP pavilion i 3GB ramu i szczerze też myślałem, że będzie jednak trochę lepiej...
piekna zaba w podpisie
|