Wyświetl pojedynczy post
donPedro23
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#285
Stary 10.03.2009, 23:22
<Crasch> napisał(a):Wyświetl post
Ostatnio oglądałem film : "Tunel Rats" po polsku "Szczury tunelowe" opowiada o Amerykanach podczas wojny w Wietnamie którzy przeszukują tunele wykopane przez wietnamców w celu znalezienia ważnych dokumentów i ogólnie osłabienia wroga.

Film jest naprawde ciekawy i o fabule nie ma potrzeby więcej opowiadać bo jest ona zaskakująca i inna od Amerykańskich schematów, choćby jedna wzmianka cod w niej dobre oglądanie może stracić ten smak. Który naprawde zadko w ostatnim czasie odczuwam.
polecam

Mam nadzieję, że nie chodzi Ci o film Uwe Bolla
WSZĘDZIE DOBRZE, ALE W DOMU NAJLEPIEJ...R22!

Odpowiedz cytując