Wyświetl pojedynczy post
ciesla1991
Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Borzęcin/Brzesko/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1344
Stary 10.03.2009, 23:16
mac251_251 napisał(a):Wyświetl post
Ciesla po co tak głupio komentujesz powyższe typy . To że lubisz MU albo postawiłeś na niego to nie znaczy , że masz pisać ze wygra i kolega wyżej ma kupon z głowy bo tego to na pewno nie wiesz , bo piłka jest nieobliczalna a , jeśli twierdzisz i opierasz się tak pewnie na typ 1 MU to uzasadnij dlaczego , jeśli mnie przekona to ja tez postawie i może zgarnę jakiś hajs bez napinki pozdro

hehe bez napinki .. Proste..Manchester u siebie nie przegra przy 80-tysięcznym dopingu dla Czerwonych diablow,pozatym Manchester gra najlepsza Pilke na Swiecie poza WISELKA )
Odpowiedz cytując