mac251_251 napisał(a):

Ciesla po co tak głupio komentujesz powyższe typy . To że lubisz MU albo postawiłeś na niego to nie znaczy , że masz pisać ze wygra i kolega wyżej ma kupon z głowy bo tego to na pewno nie wiesz , bo piłka jest nieobliczalna a , jeśli twierdzisz i opierasz się tak pewnie na typ 1 MU to uzasadnij dlaczego , jeśli mnie przekona to ja tez postawie i może zgarnę jakiś hajs bez napinki pozdro
|
hehe bez napinki ..

Proste..Manchester u siebie nie przegra przy 80-tysięcznym dopingu dla Czerwonych diablow,pozatym Manchester gra najlepsza Pilke na Swiecie poza WISELKA

)