Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 10.03.2009, 22:46
killzone napisał(a):Wyświetl post
A tam, Lyon - Bayern to byloby coś

Szkoda Juventusu... no ale coz jeszcze nie teraz ale ciesze sie ogolnie z postawy w tym sezonie. Pierwszy start po Serie B. W Nastepnym musi byc lepiej
chyba śnisz

no Juve szkoda, wiadomo dlaczego
Odpowiedz cytując