Temat
:
Liga Mistrzów 2009/10
Wyświetl pojedynczy post
Janusz13
Member
Od: 02.2009
Offline
#
124
10.03.2009, 22:46
Sędzia wypacza wynik meczu Juve - Chelsea. Chielinii nie powinien wylecieć z boiska.
Juve było w tym dwumeczu drużyną lepszą i nie zasłużenie odpadło. W piłce nie ma sprawiedliwości niestety.
Janusz13
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Janusz13
Znajdź inne posty napisane przez Janusz13