Wyświetl pojedynczy post
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.03.2009, 22:42
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
w 1/4 liczę na mecz Barcelona-Bayern To byłoby piękne widowisko wg mnie

A tam, Lyon - Bayern to byloby coś

Szkoda Juventusu... no ale coz jeszcze nie teraz ale ciesze sie ogolnie z postawy w tym sezonie. Pierwszy start po Serie B. W Nastepnym musi byc lepiej
Odpowiedz cytując