Temat
:
Liga Mistrzów 2009/10
Wyświetl pojedynczy post
Ricken
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: A-ów >D3<
Offline
#
118
10.03.2009, 22:31
No i już 4-0
Ładnie ładnie The Reds.
E:Tak apropo Bayernu to nie spodziewałbym sie przed tym dwumeczem że tak rozjedzie Sporting 11 bramkami przewagi :o
Powód: pogrom
Ostatnio edytowane przez Ricken : 10.03.2009 o godz. 22:37.
http://www.youtube.com/watch?v=pZK0f...eature=related
Ricken
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ricken
Znajdź inne posty napisane przez Ricken