Wyświetl pojedynczy post
Ricken
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: A-ów >D3<

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 10.03.2009, 22:31
No i już 4-0
Ładnie ładnie The Reds.

E:Tak apropo Bayernu to nie spodziewałbym sie przed tym dwumeczem że tak rozjedzie Sporting 11 bramkami przewagi :o
Powód: pogrom
Ostatnio edytowane przez Ricken : 10.03.2009 o godz. 22:37.
Odpowiedz cytując