Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#750
Stary 10.03.2009, 22:03
Panowie gdzie polecicie wziąć dodatkowe jazdy przed kolejnym terminem? Siostra zdaje i pomyślałem, że może lepiej żeby pojeździła z kimś innym?

Jakiś dobry i znany komuś instruktor, który może wyłapie jakieś niuanse No i żeby nie kosztował majątku, kontakt może być na priv jeśli nie chcecie podawać publicznie. Z góry podziękował.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując