Wyświetl pojedynczy post
Nitrox
Senior Member
 
Od: 07.2007
Skąd: .....

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 10.03.2009, 21:38
Dobrze niech Redsi wygrają Meczu nie oglądam, słyszałem ze arbiter popełnił jakieś dwa poważne błędy, mozecie je podać Ja tam sie ciesze ze juz Bayern prowadzi 4:1

Odpowiedz cytując