Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Fernando Redondo
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
9255
10.03.2009, 19:53
Na transfermarkecie podali że 300tys Euro kosztował Cleber więc pewnie tak ruscy podają. Ogólnie jeżeli tyle to jest to dobry interes. Sam Clebi podpisał na 2,5 roku kontrakt więc też zarobi niezłą kasiorę i wszyscy są happy.
Fernando Redondo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Fernando Redondo
Znajdź inne posty napisane przez Fernando Redondo