Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
Kuba_El_ToRo
Member
 
 
Od: 05.2007
Skąd: z Kątowni

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#749
Stary 10.03.2009, 19:49
Lepiej nie zostawiaj bo po co mieć później problemy z polskim prawem...przejdzie patrol zobaczy że nie ma tablic i może dać cynk itp itd napisz nawet na kartce i załuż za szybe...tak Ci radze...
ZERO szacunku dla tego gatunku

A.C.A.B.
Odpowiedz cytując