Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
edek1906
Senior Member
 
Od: 04.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#748
Stary 10.03.2009, 19:37
A ja mam pytanie z innej beczki. Kupiłem auto i musze go zarejestrowac. I tak musze wziasc do urzedu stare blachy, ale czy moge pozostawic przed blokiem auto bez tablic
Odpowiedz cytując