Temat
:
Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
edek1906
Senior Member
Od: 04.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
748
10.03.2009, 19:37
A ja mam pytanie z innej beczki. Kupiłem auto i musze go zarejestrowac. I tak musze wziasc do urzedu stare blachy, ale czy moge pozostawic przed blokiem auto bez tablic
edek1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do edek1906
Znajdź inne posty napisane przez edek1906