wislak68 napisał(a):

Pytanie otwarte:
Czy to całe otwieranie przez Ryżego dyskusji o eutanazji i zapłodnieniu in vitro czegoś wam nie przypomina?
Bo ja poczułem się trochę jak za czasów SLD gdzie gdy zaczynało brakować chleba trzeba było dać przynajmniej igrzyska (patrz: aborcja, konkordat itp.).
|
Piszesz, jakby to była jakaś nowość w polityce obecnego rządu. Widać ataki na prezydenta i kastracja pedofili się przejadły, więc trzeba było zmienić płytę.