Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3101
Stary 10.03.2009, 17:48
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Pytanie otwarte:

Czy to całe otwieranie przez Ryżego dyskusji o eutanazji i zapłodnieniu in vitro czegoś wam nie przypomina?
Bo ja poczułem się trochę jak za czasów SLD gdzie gdy zaczynało brakować chleba trzeba było dać przynajmniej igrzyska (patrz: aborcja, konkordat itp.).
Piszesz, jakby to była jakaś nowość w polityce obecnego rządu. Widać ataki na prezydenta i kastracja pedofili się przejadły, więc trzeba było zmienić płytę.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!