Wyświetl pojedynczy post
kadziolek1906
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1321
Stary 10.03.2009, 14:44
Mój na dzisaj/jutro co sądzicie ?
A
Liverpool-Real-0(1 połowa)
Barca-Lyon-0(1 połowa)
B
Juve-Chelsa-1
MU-Inter-1
C
Sparta-Zlin(Hokej)
Dumbarton-elgin(4 liga szkocka)
D
Bayern-Sp.Lizbona-1
Reading-Charlton-1
Sheff-blackpool-1
E
Kazan-Omsk-1
Cska-Dynamo-1
San.Antonio-Charlotte-1
Detroit-phoenix-1
2 z 5 za 5 zł ew. wygrana 85 zł

Odpowiedz cytując