Wyświetl pojedynczy post
Malvivente
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#777
Stary 10.03.2009, 13:09
no to wszystko wyjaśnia, uwierz, że tez życzę im jak najgorzej, ale pierwszym od zawsze wrogim kibiców jest psiarnia. Dostać za niewinność to jedno, a być pozbawionym barw, komórki, być bitym, opluwanym i zagazowanym przez kilka godzin (Mydlniki) i dostać do tego sanki, to drugie.

Co do Legii to można ich nie lubić piłkarsko, nawet trzeba Ale nie szanowanie Legii kibicowsko wiąże się moim zdaniem tylko i wyłącznie z kompleksami. Legia to jeden z nielicznych klubów w Polsce, który rozumie, że dobra rozkminka to podstawa kibicowania, poza tym w kilku sytuacjach udowodnili, że maja klasę. I za to darzę ich sporym szacunkiem. A co do Wilna, no cóż, to nie był dobry pomysł z ich strony i teraz się to mści, ale panowie, bez przesady, metody działań Waltera są gorsze niż za komuny.
Odpowiedz cytując