|
Rozrozniajmy fakty.
Nie bawia mnie zabawy 20-latkow z prewnecji w gestapo, czy gdy ktos dostaje w....... za niewinnosc.
Bawi mnie natomiast sytuacja na Legii.
Co nie zmienia faktu ze jesli chodzi o obrzezany wstyd zza Blon to relatywizmu u siebie doszukac sie nie moge. Jak dla mnie to moga u nich na pastwisku sie odbywac nawet proby jadrowe.
.......e ich z gory na dol, i zycze jak najgorzej.
W tym i konfliktu z wlascicielem - do czego pilem w sformulowaniu o "strzelajacych korkach szampana".
|