Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#776
Stary 10.03.2009, 12:12
Rozrozniajmy fakty.
Nie bawia mnie zabawy 20-latkow z prewnecji w gestapo, czy gdy ktos dostaje w....... za niewinnosc.
Bawi mnie natomiast sytuacja na Legii.

Co nie zmienia faktu ze jesli chodzi o obrzezany wstyd zza Blon to relatywizmu u siebie doszukac sie nie moge. Jak dla mnie to moga u nich na pastwisku sie odbywac nawet proby jadrowe.
.......e ich z gory na dol, i zycze jak najgorzej.
W tym i konfliktu z wlascicielem - do czego pilem w sformulowaniu o "strzelajacych korkach szampana".
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując