|
Ja? pretensje do Pawełka? On robi, co może, a że wiele nie potrafi... tylko nie wiem czy z powodu braku wyszkolenia, czy słabej konstrukcji psychicznej...
Pawełek to bardzo sympatyczny człowiek, ale jak już pisalem w momencie gdy przychodził do Wisły, nie jest bramkarzem na nasze potrzeby i wielu innych bramkarzy w naszej lidze go przerasta.
Czy zresztą "poszukiwania" bramkarza zimą nie świadczą o tym, że podobnie uważa sztab szkoleniowy?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|