Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1289
Stary 10.03.2009, 11:50
W lecie kończy się kontrakt Żurawskiego z Larisą. 33-letni napastnik nie wyklucza powrotu do polskiej ligi. "Będę wolnym strzelcem i sam zadecyduję, gdzie zagram. Wisła Kraków prowadziła rozmowy z Larisą, ale zimą szans na ten transfer nie było żadnych. Walczymy z Larisą o Puchar UEFA, więc wiadomo było, że Grecy nie będą się chcieli osłabiać w trakcie sezonu. Jedno jest pewne: jeśli kiedykolwiek znów zagram w polskiej lidze, to wyjścia są tylko dwa: albo Wisła, albo Lech Poznań" - zakończył Żurawski.

interia.pl
Odpowiedz cytując