Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1315
Stary 10.03.2009, 08:29
Łobo grał najlepiej w Lubinie jak go Smuda tam trenował, u Michniewicza już mu tak dobrze nie szło.Z Zagłębia to trzeba było brac Iwańskiego bo była taka opcja przecież a nie Łobo czy nawet Gargułe który przez rok bedzie pauzował i nie wiadomo czy jeszcze wróci do formy.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 10.03.2009 o godz. 08:40.
Odpowiedz cytując