Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1314
Stary 10.03.2009, 08:22
czas dla Lobo No tak przeciez znowu nie przepracowal dobrze okresu przygtowawaczego.
A moze poprostu nie ma predyspozycji do uprawiania tego zawodu. Mnie to co gra Lobodzinski wcale nie
dziwi bo takie ma poprostu umiejetnosci bo w Zaglebiu nie prezentowal sie ani lepiej ani gorzej ogladajac
plecy niejakiego Pawlowskiego. Natomiast na maksa wkurza mnie, ze w ogole nie walczy i prezentuje sie
jak miekka faja.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując