czas dla Lobo

No tak przeciez znowu nie przepracowal dobrze okresu przygtowawaczego.
A moze poprostu nie ma predyspozycji do uprawiania tego zawodu. Mnie to co gra Lobodzinski wcale nie
dziwi bo takie ma poprostu umiejetnosci bo w Zaglebiu nie prezentowal sie ani lepiej ani gorzej ogladajac
plecy niejakiego Pawlowskiego. Natomiast na maksa wkurza mnie, ze w ogole nie walczy i prezentuje sie
jak miekka faja.