Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1312
Stary 10.03.2009, 00:40
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Lobodzinski 320 tys Euro.................


matko z córką ..

za co?


Naprawde musze zgodzic sie z Irmanem-to chyba najgorszy trnasfer od wielu lat biorac pod uwage to co prezentuje--do tego ile zarabia.



Tez jakbym mial przypomniec sobie jego "dobre mecze" to do glowy wpadają mi od razu te asysty z Cracovia ,niestety tylko tyle....i to jest najgorsze.
Dawidowski zarabia nie wiele mniej (plus sporo zapłaciliśmy Amice), a gdy przypominam sobie jego dobre mecze, to do głowy nic mi nie przychodzi .

Inna sprawa, że był sezon w którym Pawła Brożka wyzywano od najgorszych i najbardziej przereklamowanych napastników, także dajmy Łobodzińskiemu czas.

Tym bardziej, że ostatnio nie źle radzi sobie Małecki, a i Ćwielong się pozytywnie pokazał...
Ddf
Odpowiedz cytując