|
Za taki regulamin i takie wartościowe nagrody to na górnej LOL, na dolnej ROTFL, a vis a vis F/O UMK.
Nie w nagrodach rzecz, ale mieliby trochę szacunku dla kibiców.
Zlecenie jakiegokolwiek logotypu profesjonalnej agencji reklamowo/marketingowej...a zresztą co tu pisać- czytacie prasę, oglądacie tv, wiecie ile takie rzeczy kosztują. Niezłe cwaniaczki i tyle.
Gdybym wygrał, może byłaby okazja do zrobienia z nich kretynów w mediach. Trzeba spróbować ;-)
|