Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1311
Stary 10.03.2009, 00:37
Lobodzinski 320 tys Euro.................


matko z córką ..

za co?


Naprawde musze zgodzic sie z Irmanem-to chyba najgorszy trnasfer od wielu lat biorac pod uwage to co prezentuje--do tego ile zarabia.



Tez jakbym mial przypomniec sobie jego "dobre mecze" to do glowy wpadają mi od razu te asysty z Cracovia ,niestety tylko tyle....i to jest najgorsze.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując