Wyświetl pojedynczy post
Cichy
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: stamtąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4665
Stary 09.03.2009, 22:29
sq napisał(a):Wyświetl post
No właśnie sęk w tym że przeglądałem dziś do południa forum Jagi i nie widziałem ani linka, ani nic nie pisali o "łokciu". W sumie narzekali tylko na swoich.. a - i o Arboledzie że spajacował w ostatniej minucie że "niby dostał kuksańca w brzuch"
A o Lewandowskim nawet napisali:

W Lidze+ Extra obiecali, że zajmą się tą sytuacją w kontrowersjach za tydzień. W tych nie starczyło czasu bo we wcześniejszych meczach też było sporo ciekawych momentów.
Odpowiedz cytując