Wyświetl pojedynczy post
Wiślak1994
Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Najpiękniejsze miasto w Polsce......

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1873
Stary 09.03.2009, 20:16
tofik napisał(a):Wyświetl post
Ale widział go ktoś ostatnio ? Bo ja go nawet z ligi portugalskiej nie pamiętam, a rumuńskiej nie oglądałem chyba nigdy.
Miałem go okazje obejrzeć jedynie w meczu Ligi Mistrzów z Lyonem . Grał chyba z 9 .......Komentator coś wspominał w jego kontekście o Manchesterze City ale o co chodziło to nie wiem bo nie znam francuzkiego.......Podobnie jak cała drużyna rumuńska zaprezentował się średnio ale na tle zespołu nie było tak zle... Byli tam gorsi...
Odpowiedz cytując