Wyświetl pojedynczy post
eye63
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9221
Stary 09.03.2009, 14:42
Fernando Redondo napisał(a):Wyświetl post
Ciekawy artykuł przedstawił Dziennik. Wg nich zarobki w Wiśle przedstawiają się tak:
Garguła 350tys Euro
Łobodziński 320
Głowacki 250
Cantoro 250
Cleber 250
Niedzielan 240
Brożek 180

Tych panów na grubo trzeba pożegnać. Łobodzińskiego trzeba jak najszybciej namówić do wyjazdu do Grecji czy na Cypr. Obojętne gdzie go będą chcieli niech tam jedzie
Biorąc pod uwagę, że są to kontrakty motywacyjne - a z tego co wyciekało - aby w pełni dostać kontrakt, trzeba grać w meczach oraz dostawać premie za postawione cele (MP, awans do LM, awans do grupy UEFA) - Łobo, Garguła, Niedzielan, Głowa - to na moje oko (na pewno bardziej realistycznie niż w gazetach) wygląda mniej więcej tak:

1. Garguła (175 tys. euro i nie wiem czy się załapiemy na ZUS) przez pierwsze pół roku
2. Łobo bierze pewnie koło 200
3. Głowa też pewnie koło 200
4. Niedzielan ok. 150 (ale w tym półroczu zapowiada się, że raczej nie będzie często widziany na boisku).

Więc paradoksalnie najwięcej ciągnie Mauro. Dawid ma chyba obecny kontrakt 150 tys.
Ostatnio edytowane przez eye63 : 09.03.2009 o godz. 14:45.
Odpowiedz cytując