Wyświetl pojedynczy post
JohnnyH
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Z drugiej strony baru...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1719
Stary 09.03.2009, 14:11
Bronowianin napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem na trybunie wschodniej nie powinno być ułożonego żadnego wzoru z krzesełek, a jeśli już taki miałby być to tylko i wyłącznie prosty napis "WISŁA" na górnym piętrze i "KRAKÓW" na dolnym - oczywiście w białym kolorze. No chyba że ktoś wymyśliłby coś na prawdę dobrego, coś co byłoby estetyczne i fajnie by się komponowało. Chodzi o to żeby z niczym nie przesadzić bo potem może to wyglądać niezbyt ciekawie. Taki konkurs stwarza niestety możliwość do tego że jego uczestnicy będą za wszelką cenę szukać czegoś oryginalnego i w konsekwencji mogą nieco przesadzić... A w tej kwestii według mnie wskazany byłby umiar i prostota. Oczywiście konkurs może też spowodować to, że ktoś wymyśli coś na prawdę świetnego, coś co będzie idealnie pasować do umieszczenia na trybunie wschodniej - mam nadzieję że tak właśnie będzie.
A ja uważam że to bardzo dobry pomysł. Dla mnie najważniejsze jest to aby oceniający propozycje nie przesadzili a nie uczestnicy. Fajna sprawa że klub zwrócił się w tej sprawie do Kibiców Wisły. Brawo

Pozdrawiam
Żuraw my personal Jesus
Odpowiedz cytując