Wyświetl pojedynczy post
Andzia~ŁA
Junior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6363
Stary 09.03.2009, 13:59
DYRU napisał(a):Wyświetl post
nie wiem czy tu czy w temacie vlepkowym zapytać

szukam vlepki Śląsk Wisła Lechia. Vlepka jest podłużna a Herby trzymane są przez Smoki i Lwy. nie moge tego znależć ma ktos gdzieś coś takiego. z góry dz.

mi udało się zdobyć tą vlepkę na stoisku w TESCO na Kapelance z tym że było to jakiś czas temu więc nie ręczę że nadal tam są
... a w Naszych sercach Biała Gwiazda!
Odpowiedz cytując