DYRU napisał(a):

nie wiem czy tu czy w temacie vlepkowym zapytać
szukam vlepki Śląsk Wisła Lechia. Vlepka jest podłużna a Herby trzymane są przez Smoki i Lwy. nie moge tego znależć ma ktos gdzieś coś takiego. z góry dz.
|
mi udało się zdobyć tą vlepkę na stoisku w TESCO na Kapelance z tym że było to jakiś czas temu więc nie ręczę że nadal tam są
