Wyświetl pojedynczy post
JohnnyH
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Z drugiej strony baru...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1305
Stary 09.03.2009, 12:40
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Łobo i Niedzielan mają kontrakty motywacyjne - więc całe to rozważanie mocno naciągane

Skoro Łoba do lepszej gry nie motywuje większa kasa to może warto spróbować wpisać mu w aneksie słodycze i darmowe bilety do Cinema City....może to pomoże. Zawsze byłby jeden skrzydłowy więcej w drużynie.

A tak na poważnie to myślę że po meczu z Lechem Skorża ostatecznie odstawił od składu Łobodzińskiego. Świadczy choćby o tym fakt że na Polonii nie zobaczyliśmy zmiany która prześladowała mnie przez ostatni rok czyli Łobodziński za Boguskiego. Tym samym myślę że już niedługo zawodnik Łobodziński będzie domagał się transferu. Cała nadzieja w Benhauerze że jakimś dziwnym spotkaniem w reprze tak nam chłopa wypromuje że jakiś Radziecki klub skusi się na taki kąsek. Czego Nam, Wiśle i Wojtkowi Łobodzińskiemu z całego serca życzę.


Pozdrawiam
Żuraw my personal Jesus
Odpowiedz cytując