Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9214
Stary 09.03.2009, 12:20
MCX napisał(a):Wyświetl post
Nie przesadzajmy z tym brakiem na środku obrony.
Pamiętacie kto grał na środku obrony przeciwko Barcelonie w Krakowie? Baszczyński.
Skoro dał radę z Eto'o i Henrym to chyba w polskiej lidze też w razie czego dałby sobie radę? .
Tu pełna zgoda. Chciałbym jeszcze kiedyś zobaczyć Baszcza na środku. Bo znakomicie grał wtedy.Jeszcze z Tottenhamem na wyjeździe zagrał również na tej pozycji.
MCX napisał(a):Wyświetl post
Też wkurzyła mnie informacja o sprzedaży Clebera. W końcu to niepoważne sprzedawać kluczowego piłkarza kilka dni przed meczem. No ale niestety, takie mamy realia. To była ostatnia okazja żeby wyciągnąć kasę za Clebera, przy okazji zszedł z listy płac i zapewne jest wdzięczny naszemu klubowi, że pozwolono mu odejść i na koniec kariery zarobić jeszcze większe pieniądze niż miał u nas.
W pośpiechu i tak bez echa odszedł, a przecież to był jeden z najlepszych obrońców jakich miała Wisła.
Prawdziwy profesjonalista i ściana nie do przejścia
No i tak bez pożegnania, na które na pewno zasłużył.
..
Odpowiedz cytując