Temat
:
Weźcie się do roboty
Wyświetl pojedynczy post
PAWEL NEWB
Senior Member
Od: 02.2004
Skąd: kraków
Offline
#
468
09.03.2009, 10:50
WiślakNH
napisał(a):
Prostowniki nie powinno sie czasem robić z plecami?!
Masz racje, raczej z plecami.
Ar222 do jakiego osprzetu masz dostep
full silka
hantle w domu
PAWEL NEWB
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PAWEL NEWB
Znajdź inne posty napisane przez PAWEL NEWB