Wyświetl pojedynczy post
sportfifa
Junior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#150
Stary 08.03.2009, 22:06
Cytat:
fajna reklama

a tak na serio to duzo masz juz chetnych?
co do reklamy to nie mam innej mozliwości kontaktu z graczami fifa i jednoczesnie fanami Wisły. Ja bym to nazwal nawiazywanie kontaktu

co do chetnych to w tym pomysle zaczalem dzialac dzis okolo poludnia
na wielu forach zniknal moj temat nawiazujacy kontakt (nawet tutaj, szkoda, bo w koncu to Hyde Park a ja nie robie zadnej konkurencji ani nic, jedynie chce zaprezentowac moj projekt ktory ma na celu zjednoczyc kibicow internetowych - wiadomo jak to z tym jest no ale nie rozwijajmy tego bo o tym mozna by mowic w nieskonczonosc) z pewnej strony rozumie ze zasmiecam fora, ale myslalem ze ten pomysl zostanie lepiej przyjety przez administracje

obecnie chetnych jest malo (nie bede wymyslac bzdur jak dobrze jest ) ale mam nadzieje ze armia Białej Gwiazdy bedzie w duzej ilosci graczy (w koncu taki klub, tylu kibicow)

pozdrawiam i zapraszam
Odpowiedz cytując