Cytat:
fajna reklama
a tak na serio to duzo masz juz chetnych?
|
co do reklamy to nie mam innej mozliwości kontaktu z graczami fifa i jednoczesnie fanami Wisły. Ja bym to nazwal nawiazywanie kontaktu
co do chetnych to w tym pomysle zaczalem dzialac dzis okolo poludnia
na wielu forach zniknal moj temat nawiazujacy kontakt

(nawet tutaj, szkoda, bo w koncu to Hyde Park a ja nie robie zadnej konkurencji ani nic, jedynie chce zaprezentowac moj projekt ktory ma na celu zjednoczyc kibicow internetowych - wiadomo jak to z tym jest no ale nie rozwijajmy tego bo o tym mozna by mowic w nieskonczonosc) z pewnej strony rozumie ze zasmiecam fora, ale myslalem ze ten pomysl zostanie lepiej przyjety przez administracje
obecnie chetnych jest malo (nie bede wymyslac bzdur jak dobrze jest

) ale mam nadzieje ze armia Białej Gwiazdy bedzie w duzej ilosci graczy (w koncu taki klub, tylu kibicow)
pozdrawiam i zapraszam